Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

165 din 390 posturile vacante

Aplicați direct

Lucrător depozit

Compania: AUTONET IMPORT
Oraș: Sibiu
Ocupație: Ocupare deplină
Descrierea postului vacant

Cerințe: - absolvenţi studii medii

- cunoștinţe operare pe calculator : MS Office

- atenţie distributivă

- responsabilitate, seriozitate

- experienţă ȋn manipularea mărfii - avantaj

Condiții: -pachet salarial atractiv

- tichete de masă

- bonus de performanţă

- abonament medical la clinică privată de sănătate

- echipament de lucru

- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

Responsabilități:​ -pachet salarial atractiv

De ce să lucrezi la noi:

-oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare

-loc de munca stabil și sigur

-pachet salarial atractiv, venituri sigure

-climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

Job adăugat 4 zile în urmă pe jooble

Multumesc!