Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Medic specialist

Compania: IB RECRUTEMENT BUCAREST
Oraș: Franța
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 6000 - 12000 €/luna
Descrierea postului vacant

Clientul nostru, un spital de langa Brest (regiunea Bretannia) - un oras magnific cu acces la Oceanul Atlantic - cauta medici specialisti.

Capacitate spital: 51 paturi, 237 locuri pe la MAI 2018

Scurt sejur - medicina, chirurgie, obstetrica : 249 paturi si 31 locuri

Supraveghere si readaptare : 128 paturi si 5 locuri

Ingrijire de lunga durata EHPAD : 264 paturi si 4 locuri

Psihiatrie: 267 paturi si 177 locuri

SSIAD : 20 locuri

Capacitate de cazare traumatisme craniene : 18 paturi

Medici specialisti cautati din urmatoarele domenii:

medicina generala, geriatrie, anestezie, pneumologie, psihiatrie, cardiologie, radiologie, neurologie, oncologie

Limba franceza : minim nivel B1 (nu este necesar certificat de limba).

Posibilitatea de a fi inscris in Ordinul Medicilor din Franta

Salariul si beneficiile acordate se discuta la interviu si sunt acordate in functie de experienta.

Candidatii vor fi sustinuti in permanenta avand posibilitatea de a lua si cursuri de franceza pentru a ajunge la un nivel corespunzator.

Nu percepem comisioane!

Job adăugat 24 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!