Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

94 din 313 posturile vacante

Aplicați direct

Mecanic camion

Compania: HR DIRECT INTERIM
Oraș: Franța
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 2000 €/luna
Descrierea postului vacant

HR Direct Interim este o companie Franco-Romana, cu sediul in Bucuresti, autorizata de catre Ministerul Muncii pe plan National si International.

Echipa noastra va sta la dispozitie 7 zile din 7 in cazul in care aveti nevoie de asistenta pe teritoriul strain.

De asemenea, 5 reprezentanti ai societatii noastre se afla pe teritoriul francez pentru a va facilita integrarea in noua misiune.

HR Direct Interim cauta Mecanici Auto camion pentru Franta, in mai multe orase.

Cerințe:

- Experienta minim 5 ani

- Disponibil pentru plecare rapida

- Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj

- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj

Condiții:

- 0 taxe sau comisioane

- Cazare asigurata de catre angajator

- Transport asigurat (preferam intotdeuna avionul)

- Asigurare internationala - ALLIANZ TIRIAC

- Transport la si de la munca asigurat

- Contract de munca inregistrat la Inspectoratul Teritorial de Munca (ITM)

- Posibilitate de avans dupa prima saptamana de munca

Informatii salariale:

- 2000 € Net

- Ore suplimentare platite 14,90 €/ ora

Responsabilități:​

- mecanic auto camion

Job adăugat 28 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!