Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

27 din 300 posturile vacante

Aplicați direct

Oprator Logistica (m/f/d)

Compania: Bera GmbH
Oraș: Germania
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1950 €/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe:

  • Cunostinte de limba germana, nivel minim A2-B1
  • Permisul de motostivuitorist reprezinta un avantaj
  • Minim 3 ani experienta ca si lucrator depozit
  • Disponibilitatea de a lucra in ture

Condiții:

  • Mediu de lucru placut
  • Contract de munca pe perioada nelimitata
  • Bonusuri de vacanta, craciun, supliment pentru desfasurarea activitatii in cadrul zilelor de duminica, schimburi
  • Suport personal oferit de catre firma BERA
  • Verificarea periodica a locului de munca unde va desfasurati activitatea

Responsabilități:​

  • Inregistrarea marfurilor in sistemul de gestionare
  • Transportarea marfurilor si manipularea acestora in depozit
  • Verificarea stocurilor si participati la procesul de inventar

Job adăugat 25 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!