Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

350 din 357 posturile vacante

Aplicați direct

Asistent Medical Generalist

Compania: MedialJob
Oraș: Germania
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1940 - 2870 €/luna
Descrierea postului vacant

Locurile de munca sunt in clinici private, spitale si centre de ingrijire din Germania.

Asistenți medicali cu recunoaștere:

Salariul 2.870 EURO Brut + Sporuri

Prețul cazării este de 250 EURO pe lună.

Se lucrează 169 ore / lună – 5 zile / săptămână

Suport de integrare gratuit.

Cerințe:

Diplomă Asistent Medical

Experiență minim 1 An

Limba germană minim B2

Recunoașterea diplomei

Asistenți medicali fără recunoastere:

Salariul 1.940 EURO Brut + Sporuri

Contractul de muncă se semnează direct cu angajatorul pe termen nelimitat.

Posibilitatea de a face cursuri de limba germană până la nivelul B2 și susținearea examenului de recunoaștere profesională.

Cerințe:

Experiență minim 6 luni

Limba germană minim A2

Asistentii medicali fara cunostinte de limba germana pot sustine cursuri de limba germana subventionate 100%

Cursurile se fac până la nivel A2 sau B2. Mai multe informații puteți găsi pe websiteul medialjob.ro.

Job adăugat 16 zile în urmă pe jooble

Multumesc!