Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

284 din 364 posturile vacante

Aplicați direct

Muncitor constructii

Compania: Isera Consulting Services SRL
Oraș: Sibiu (municipiu), județul Sibiu
Ocupație: Ocupare deplină, Stagiu
Salariul: 2500 - 4750 lei/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe:

  • Disponibil pentru munca in santiere de constructii civile si industriale,
  • Apt medical pentru munca la inaltime,
  • Serios, fara cazier
  • Calificat sau necalificat cu experienta in munca pe santier de constructii civile si industriale,
  • Alte calificari / competente in constructii si instalatii reprezinta un avantaj
  • Permis de conducere cat B fara evenimente - reprezinta un avantaj

Oferta de munca:

  • Contract de munca pe durata nedeterminata sau pe durata proiectului (la alegerea candidatului),
  • Salariul SE NEGOCIAZA in limitele brute publicate mai sus, in functie de abilitati, experienta si performanta la proba de lucru,
  • Ore suplimentare platite, echipament de protectie, unelte si scule performante pe inventar.
  • Bonusuri de performata la norma de munca.
  • Alte conditii si bonusuri se discuta la interviu.

Responsabilități:​

  • Executa lucrari de complexitate mica si medie in santiere sub conducerea unui inginer / tehnician de speialitate.

Job adăugat 29 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!