Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

301 din 379 posturile vacante

Aplicați direct

Reprezentant Vanzari

Compania: Tadis Agro
Oraș: Galaţi
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 2000 lei/luna
Descrierea postului vacant

TADIS AGRO angajeaza :

Judetele vizate: BR/GL/VN.

CERINTE:

Studii superioare finalizate, experienta in vanzari utilaje si echipamente agricole dovedita.

Obligatoriu permis auto categoria B; Spirit intreprinzator; Bune abilitati de comunicare si negociere; Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;

RESPONSABILITATI:

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata, cresterea vanzarilor ,promovare si reprezentare in targuri si expozitii organizate

CONDITII

Salariu motivant, bonusuri in functie de realizari, masina de serviciu, telefon mobil, laptop, bonuri de masa.

Relatii telefoane: +4074431XXXX-Vlad, +4074431XXXX-Gabriel Costea

Job adăugat 20 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!