Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

343 din 398 posturile vacante

Aplicați direct

Muncitori in constructii

Compania: Sparbemanning
Oraș: Străinătate
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1600 - 2200 €/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe: Engleză sau norvegiană - Abilități de bază. Zugravi, tamplari, rigipsari - muncitori calificați în construcții civile

Condiții de muncă: Lucru în Oslo, Norvegia. Salariul competitiv, în funcție de calificare și de orele suplimentare lucrate. Contract oficial de muncă cu asigurarea de sănătate inclusă. Haine de muncă se oferă. Bune condiții de muncă. Ajutor în găsirea cazării.Anagajatul își asumă cheltuielile de transport și cazare.

Pentru detalii apelați sau scrieți la +4799211794, disponibil pe WhatApp, Viber între orele 10-19

Trimiteți CV-ul la adresa

Interviul are loc prin telefon/viber/skype/WhatApp în limba engleză/norvegiană sau rusă

Despre companie: Spar Bemanning AS, Oslo, Norway

Job adăugat 26 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!