Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

2 din 168 posturile vacante

Aplicați direct

Asistenta medicala stomatologie

Compania: iDentity clinic
Oraș: Bucureşti
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 2200 lei/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe: - FARA EXPERIENTA in domeniu;

- absolvent scoala sanitara postliceala ( avantaj - scoala de profil);

- autorizatia de libera practica;

- profesionalism si implicare pe termen lung;

- abilitati de comunicare si relationare cu pacientii;

Condiții:- Salariu motivant;

- Mediu de lucru exceptional sub aspectul dinamismului si profesionalismului echipei;

- Posibilitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii din domeniul stomatologiei

- Pachet salarial competitiv

- Bonuri de masa

-Program de flexibil, in ture

Responsabilități:​- pregatire materiale dentare si instrumente stomatologice, conform instructiunilor medicului;

- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale;

- respecta si aplica normele de etica profesionala si deontologie medicala.

Job adăugat 7 zile în urmă pe jooble

Multumesc!