Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.
Aplicați direct

Consilier Imobiliar

Compania: SOFT Provider
Oraș: Cluj-Napoca
Salariul: 500 - 1000 €/luna
Descrierea postului vacant

SOFT Provider recrutează consilier imobiliar, cu câștiguri ofertante bazate pe comision atractiv și bonusuri de performanță.

Cerinte:

- experiență minimă în domeniul imobiliar, vânzări sau marketing;

- aptitudini organizaționale, de comunicare, de negociere;

- operare PC și cunoștințe minime privind pachetul Microsoft Office;

- cunoașterea limbii engleze constituie un plus;

Responsabilitati:

- cercetarea și prospectarea pieței imobiliare;

- completarea portofoliului de clienți al firmei;

- intermedierea contractelor de vânzare/închiriere intre proprietari și clienți;

- promovarea ofertelor din baza de date pe site-urile de specialitate;

Beneficii:

- program de muncă flexibil;

- mediu de lucru plăcut;

- comisioane atractive și bonusuri de performanță.

Job adăugat 23 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!