Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

17 din 44 posturile vacante

Aplicați direct

Tubulatori navali

Compania: TC ALSAN
Oraș: Spania
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 1700 €/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe: Experienta in santiere navale la confectionat teava dupa sablón si montaj.

Condiții: Angajatorul:

-contract de munca pe perioada nedeterminata

-transportul internațional (cu avionul)

- cazare in apartamente cu toate utilitățile necesare .

-transport de la locuința la locul de munca

-echipament de munca -cursurile de protecția muncii

-asigurări medicale

-toate contribuțiile (pensie, sănătate, asigurări) sunt plătite de către angajator

- salariul asigurat este de 1700€ /NET si urca in funcție de experiența demonstrata pentru postul la care ați aplicat si in funcție de orele muncite .

Salariul se plătește de doua ori pe luna printr-un avans si lichidare

Nu suntem firma de recrutare personal(intermediari), suntem subcontractori.

Nu se percepe nici un fel de comision sau alte taxe.

Va mulțumim pentru interesul acordat

Job adăugat 10 zile în urmă pe jooble

Multumesc!