Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

2 din 141 posturile vacante

Aplicați direct

Agent Vânzări - Operator Call Center

Compania: Express Learning
Oraș: Cluj-Napoca
Ocupație: Ocupare temporară
Descrierea postului vacant

Cerințe:

Candidatul ideal pentru acest job este o persoana sociabilă, perseverentă, ambițioasă, convingătoare și competitivă.

Noi punem la bătaie cafeaua și un playlist de youtube pe gustul tuturor și promitem discuții interesante în cadrul echipei pentru a te încărca cu multă energie înainte să-ți începi cursurile. Mai mult de atât, din experiența noastră, ce facem noi zilnic, te va ajuta la susținerea proiectelor/ prezentărilor de la facultate.

Așadar, dacă îți plac ieșirile împreună cu colegii, îți place să preiei inițiativa, ai aptitudini reparcabile de comunicare și persuasiune și poți fi un coechipier bun cu spirit proactiv și atitudine optimistă, haide să ne cunoaștem la o cafea și să devenim colegi.

Responsabilități:​

-Informarea, promovarea și vânzarea telefonică a serviciilor de formare profesională oferite de companie

-Parcurgerea corectă a bazei de date

-Menținerea și dezvoltarea relațiilor de calitate, profesionale cu clienții

-Informare și oferirea detaliilor cerute în scopul încheierii vânzării

-Folosirea software-ului nostru intern (CRM)

Beneficii:

- program de lucru 6 ore, luni-vineri de la 8.00 la 14.30

- salariu fix + comision din vânzări

- mediu de lucru tânăr, plăcut

- flexibilitatea programului de lucru

- traininguri de specialitate

- posibilitate de dezvoltare si avansare profesionala

Descrierea companiei

Express Learning- Suntem o companie de top in domeniul trainingrurilor pentru competente in administratia publica la nivel national. Am devenit un partener de incredere care ofera perfectionare continua de calitate cu impact pozitiv asupra performantelor clientilor

Job adăugat 27 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!