Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

380 din 400 posturile vacante

Aplicați direct

Lacatus mecanic - 1 schimb

Compania: Amakron
Oraș: Bucureşti, Sectorul 4
Ocupație: Ocupare deplină
Descrierea postului vacant

Amakron HR Leasing- firma de recrutare, cautam pentru partenerul nostru - companie producatoare de sisteme industriale de incalzire din zona Bucuresti.

·Ai calificare in domeniu?

·Ai experienta in domeniu?

·Ai cunostinte de desen tehnic?

·Iti doresti sa lucrezi doar un schimb?

Atunci nu ezita sa ne contactezi la adresa de mail: recrutare[around]amakron.com

Relatii la telefon: +4026842XXXX

Noi iti oferim:

· Salariu negociabil in functie de experienta

· Bonuri de masa – 15 lei

· Transport asigurat

*Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

Job adăugat 25 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!