Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

81 din 349 posturile vacante

Aplicați direct

Operator Call Center

Compania: Undelucram.ro
Oraș: Bucureşti
Ocupație: Ocupare deplină
Descrierea postului vacant

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Orientare catre rezultate;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati excelente de comunicare si ascultare activa;
  • Capacitate de invatare rapida;
  • Bune capacitati de planificare si organizare;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;
  • Spirit de echipa.

Responsabilitati:

  • Contactarea telefonica a clientilor companiei;
  • Introducerea si validarea de date in softul informatic al companiei;
  • Completari/modificari/corectii ale datelor deja introduse in soft;
  • Respectarea termenelor limita si a procedurilor specifice.

Beneficii:

  • Salariu motivant (salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta);
  • Servicii medicale asigurate;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Mediu de lucru dinamic intr-una dintre cele mai mari companii multinationale de vanzari directe.

Job adăugat 25 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!