Ne pare rău, a apărut o eroare,pentru moment serverul nu a putut procesa cererea dvs.. Peste câteva minute încearcați din nou.

2 din 184 posturile vacante

Aplicați direct

Serviciul de asistenţă clienţi

Compania: Expodom
Oraș: Oradea
Ocupație: Ocupare deplină
Salariul: 550 - 600 €/luna
Descrierea postului vacant

Cerințe: Cunoștințe în utilizarea PC, cunoștințe elementare despre internet, cunoștințe de limbi română, slovacă și maghiară vorbire și scriere, acces la internet.

Condiții: Îți place să comunici prin internet și îți place să lucrezi de acasă?

În echipa noastră www.expodom.sk căutăm persoana care se va ocupa de clienții noștri în limba slovacă, maghiară și română. În domeniul comerțului electronic funcționăm de câțiva ani și cu siguranță vei avea posibilitatea de dezvoltare în acest domeniu. Nu trebuie să fi în mod constant în fața calculatorului, dar disponibil/ă pe telefon ar trebui să fii pe tot parcursul zilei.

Responsabilități:​ Oferirea serviciului de asistență client (informații despre produse, prelucrarea comenzilor), traducerea descrierilor produselor, crearea de conținut pe web

Job adăugat 29 de zile în urmă pe jooble

Multumesc!